עורך דין תעבורה ירושלים

עורך דין תעבורה ירושלים מטפל בתיקי לקוחות המעורבים בתאונות דרכים ובנושאים קשורים אחרים. מעורבותו נחוצה כאשר מדובר על תאונות מורכבות וקשות. הוא יכול לייעץ על הדרך להתנהלות בכל סיטואציה אליה נקלע הלקוח כולל מורכבת וקשה. הוא מבצע מגוון מטלות חשובות המגדילות את הסיכוי לקבלת פיצוי כספי. הילה שבו משרד עורכי דין עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע שימושי.

עורך דין תעבורה ירושלים – מכיר היטב את התחום

עורך דין תעבורה ירושלים פועל בצורה נחושה בכל תיק המוגש לפניו. מכיר היטב את חוקי התעבורה את משרד הרישוי. המשטרה, בתי הדין לתעבורה ואת דרך התנהלותם. ניתן למצוא מגוון מצבים אליהם יכול להיקלע לקוחו. בין היתר: עבירות תעבורה כמו נהיגה תחת השפעת סם, בשכרות, בעת פסילת רישיון, ללא רישיון נהיגה, במהירות מופרזת, מעורבות בתאונות דרכים עם נפגעים היכולה גם להיחשב, בנסיבות מסוימות, כעבירה פלילית ועוד. בכל אירוע מורכב כזה גם נשלל הרישיון במיידית. המטלות אשר עורך הדין מבצע עבור לקוחו בנסיבות אלו הם רבות. הוא יפעל בניסיון להחזרת רישיון נהיגה שנפסל, ינסה להגיע להסדר מול התביעה המשטרתית כדי להימנע מהגעה לבית משפט ועוד.  עם זאת במידה והתיק יגיע לבית משפט, הוא יעלה טענות המצדדות בלקוחו.

ייצוג הולם

כל תיק שונה מהאחר אבל בכולם ייעשה ניסיון לביטול האשמה. אחת הדרכים הינה להוכיח כי העבירה לא התבצעה באשמת הלקוח, כי הדו"ח שניתן על ידי השוטר היה לא תקין, כי היו פגמים בתמרורים במקום התאונה וכדומה. הצלחה בטיעון עשויה לשחררו מהאישום והדבר חשוב לכל מי שתלוי ברישיון הנהיגה לפרנסה. גם הקלה בעונש תיחשב, בנסיבות רבות, כהצלחה חשובה.

שירות ממשרד בעל איכויות רבות

הילה שבו משרד עורכי דין מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ וייצוג ככל הנדרש, הקשבה ואמפטיה, זמינות, מחירים נוחים ועוד. מנהלת המשרד הינה בעלת ניסיון עשיר וידע רב המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, מייצוג לקוחות לאורך זמן וכדומה. היא תשמח להעמיד את יכולותיה המוכחות וכישוריה לטובת כל לקוח חדש.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תחומי התמחות

עבירות תנועה

עבירות מס

עבירות פליליות

עבירות סמים

לקוחות ממליצים

עוד בנושא

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: