עורך דין אלימות במשפחה

עורך דין אלימות במשפחה מטפל בתיקים הנוגעים לעבירות אלו. הן נחשבות לחמורות כי במקרים רבים נפגעים ילדים ונשים חסרי הגנה וישע. מדובר, לעיתים, על עבירות הכוללות גם פגיעות פיזיות ומיניות. יש כאן צורך בהקשבה, הבנה, אמפטיה ורגישות  לצד נחישות מצידו. הילה שבו משרד עורכי דין עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע חיוני.

עורך דין אלימות במשפחה – התייחסות שונה לכל סיטואציה

עורך דין אלימות במשפחה לומד כל תיק לעומק ומגבש דרכי פעולה. הרגישות הינה רבה כי מדובר על מקרים חמורים הפוגעים במרקם המשפחתי. קיימת קרבה מאיימת בין הפוגע לנפגעים ויש צורך לתת מענה הולם לתופעה.  במקרים רבים הפגיעה הופכת לנפשית עקב מניעת כספים למחייה וכדומה. במקרים אלו קיימת הגדרה למצב הקרויה "חזקת מסוכנות". בבסיסה קיימת ההנחה שמרגע שקיימות ראיות לכאורה נגד אדם כי עבר עבירה של אלימות אז הוא הופך למסוכן לציבור ולבני משפחתו שנפגעו ממנו. הנטל להוכיח את ההיפך מוטלת עכשיו עליו ולא על רשויות התביעה. עקב זאת נוצר מצב מורכב מאוד עבורו  בגלל הקושי שכרוך בכך אבל גם כי קיימת האפשרות לקבלת צווים שיפוטיים נגדו. ניתן למצוא שלושה כאלו: צו הרחקה, צו הגנה וצו למניעת הטרדה מאיימת. המטרות שלהם היא לספק הגנה ועזרה ראשונית מהמצב האלים אליהם נקלעו הנפגעים. בנוסף, למניעת הישנותו.

תגובות ופסיקות בתי משפט

בתי המשפט מחמירים בעונשים על עבירות בגלל נסיבות כל מקרה והצורך בהרתעה. לכן, במקרים חמורים קיימת סבירות רבה לקביעת עונשים של מאסר בפועל. מעורבות עורך דין חשובה כבר בעת התהליך וכאשר ברור כי מדובר במצב קשה ומורכב. הוא יכול לסייע רבות מול המשטרה החוקרת, הפרקליטות, וכמובן בבתי משפט.

שירות ממשרד בעל מסורת

הילה שבו משרד עורכי דין מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. מנהלת המשרד הינה בעלת ניסיון מצטבר וידע רב המגיעים מהתמחויות והשתלמויות, מייצוג לקוחות לאורך זמן וכדומה. היא תשמח להעמיד יכולותיה המוכחות וכישוריה לטובת כל לקוח חדש

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תחומי התמחות

עבירות תנועה

עבירות מס

עבירות פליליות

עבירות סמים

לקוחות ממליצים

עוד בנושא

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: