הוצאת צו הרחקה

הוצאת צו הרחקה נעשית בהחלטת בית משפט במקרים מסוימים של אלימות במשפחה. העבירות יכולות להיות פיזיות, מיניות ואחרות. הרצון של בית המשפט הוא להגן על הנפגע ולמנוע הישנות המקרים. את הבקשה מגיש עורך דין פלילי על פי בקשת לקוחו. הילה שבו משרד עורכי דין עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב ערך.

הוצאת צו הרחקה – בבית משפט אזרחי או רבני

הוצאת צו הרחקה ניתן לבקש בבית משפט שלום, לענייני משפחה או בית דין רבני. הוא נועד להבטיח שלומו של אדם הסובל מאלימות של בן משפחה אחר. הוא כולל איסורים, תנאים והוראות שונות. בין היתר איסור להיכנס לדירה שבה שוכן האדם המאוים ולחילופין להימצא בתחום מרחק מסוים מהדירה. איסור להטרידו בכל מקום, איסור לעשות פעולות שימנעו ממנו להשתמש בנכס ועוד. כדי להתחייב על קיום החלטות אלו חייב האדם נגדו הוצא הצו להפקיד ערובה כספית. הפרות הצו עלולות לחלוט את הכספים, ובנוסף, באפשרות להגשת אישום פלילי נגדו ואף מעצר. הגשת הבקשה עצמה אינה כרוכה בתשלום כלשהוא לרשויות. את הבקשה יכול לבקש נציג הנפגע, בן משפחה מטעמו, היועץ המשפטי לממשלה או נציג מטעמו.

הליך מורכב

ההליך הינו מורכב וכדאי לערב עורך דין כשברור כי מדובר במקרה קשה. הוא יבדוק כל מקרה לגופו ויגבש דרך פעולה. לאחר שהבין כי לקוחו מצוי בסכנה תמידית ואינו יכול לנהל חייו באופן סביר הוא יגיש את הבקשה והצו אמור להינתן סמוך אליה ולא יאוחר ממספר ימים. במקרים של עבירות פליליות ומיניות נתונה הזכות להגיש תלונה על עבירות במשפחה. כאן ייצג אותו עורך הדין היטב במשטרה, בפרקליטות ובבתי המשפט בעת שיתקיימו הדיונים בעניינו.

שירות ממשרד המנוהל היטב

הילה שבו משרד עורכי דין מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. מנהלת המשרד הינה בעלת ניסיון עשיר וידע רב המגיעים מהתמחויות והשתלמויות מייצוג לקוחות לאורך שנים ועוד. היא תשמח להעמיד יכולותיה המוכחות וכישוריה ואת התשתית הקיימת שברשותה לטובת כל לקוח חדש.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תחומי התמחות

עבירות תנועה

עבירות מס

עבירות פליליות

עבירות סמים

לקוחות ממליצים

עוד בנושא
עו"ד תאונות דרכים
עו"ד תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים מייצג לקוחות המעורבים בתאונות כאלו. הם יכולים להיות אשמים בגרימתן  או שנקלעו אליהן שלא מרצונם ולא בטובתם.

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: